#
ul. Piaseczna 18, 25-415 Rzeszów 888-369-741 kontakt@bestbusiness.com.pl

Wiadomości o marihuanie 26 listopada, 2021

Wiadomości z Marihuany - 26 listopada 2021

Posted by Lori Ann Reese on 11/26/2021 in Medyczna Marihuana

Zaktualizowano w dniu 30 listopada 2021. Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

W tym tygodniu w wiadomościach dotyczących marihuany, nagłówki pochodziły z Michigan. Masowe wycofanie produktów z konopi w Michigan stało się największym w tym stanie. Szacuje się, że od 60% do 70% produktów zostało wycofanych z półek. Teraz, stan stoi w obliczu działań prawnych przez laboratorium, które dostarczyło wyniki, które spowodowały wycofanie produktów.

Czy będziesz podróżować na Święto Dziękczynienia? Wakacyjne podróże w weekendy zawsze są nieco stresujące. Ale jeśli jesteś pacjentem, który posiada kartę medyczną, jest kilka dodatkowych rzeczy, o których należy pomyśleć, jeśli opuszczasz swój rodzinny stan.

Nowy sondaż pokazuje, że większość Teksańczyków chciałaby, aby legalizacja legalnego użytku dla dorosłych była możliwa. Jeśli tak jest, to co stoi na przeszkodzie reformie marihuany w stanie Lonestar? Wszystko to i więcej w newsach o marihuanie na 26 listopada 2021.

Przepisy z wykorzystaniem konopi indyjskich, które możesz wypróbować w weekend Święta Dziękczynienia

Jeden z najprostszych sposobów na włączenie żywności z dodatkiem marihuany do swojej uczty w Święto Dziękczynienia? Bądź kreatywny z przystawkami i daniami dodatkowymi. Wyszukaliśmy kilka najlepszych propozycji od 420 blogerów kulinarnych, których uwielbiamy.

W tym artykule przedstawiamy również instrukcje dotyczące dekarboksylacji marihuany. Znajduje się tam również link do kalkulatora online, który pomoże Wam określić moc narkotyków. A jeśli szukasz przepisów na bezalkoholowe koktajle z marihuaną? My również się tym zajmiemy!

Przeczytaj: "Pieczony indyk i 10 kreatywnych pomysłów na konopne przepisy na Święto Dziękczynienia".

Do 70% marihuany z dystrybutorów w Michigan wycofane z powodu problemów z bezpieczeństwem

W ciągu trzech lat, w których marihuana była legalnie dostępna w Michigan, incydent ten jest największym wycofaniem. Ale nie obejmował on wdychalnych koncentratów, żywic, destylatów i olejków do oparów.

W okresie od 10 sierpnia do 16 listopada 2021 roku przetestowano dużą liczbę produktów. Całkowita wartość wycofania została oszacowana na 229 milionów dolarów. A dotyczyło to produktów marihuany sprzedawanych w 400 punktach dyspensaryjnych w całym Michigan.

Wydaje się, że problemem jest pleśń. W oświadczeniu wydanym przez Michigan Marijuana Regulatory Agency (która wydała nakaz wycofania produktów) wymieniono "potencjalnie szkodliwe produkty". Szczególnie dla pacjentów, którzy mają obniżoną odporność i są podatni na infekcje. Jak aspergiloza, która jest spowodowana wdychaniem pleśni.

Masowe wycofanie produktów może chronić pacjentów, ale nie jest zaskoczeniem, że rozwścieczyło sprzedawców marihuany. Wycofanie tak dużej ilości marihuany z półek w sklepach tuż przed Świętem Dziękczynienia? To pozostawi po sobie siniaki i niesmak wśród właścicieli sklepów. Zwłaszcza, że uzupełnianie zapasów będzie trudne lub wręcz niemożliwe podczas świątecznego weekendu.

Viridis złożył ponad 200 pozwów przeciwko Michigan Marijuana Regulatory Agency. Jednakże, dyrektor generalny (Greg Michaud) jest emerytowanym funkcjonariuszem policji stanowej Michigan. A główny lider badań i rozwoju w Viridis był weteranem toksykologiem w laboratoriach kryminalnych policji stanowej Michigan. Viridis Laboratories jest w sądzie, aby pozwać stan Michigan za wycofanie. Firma stwierdziła, że wycofanie 70% produktów nie było uzasadnione w oparciu o wyniki testów.

Czytaj dalej Detroit News.

***Sprostowanie: Pierwotnie podaliśmy, że ponad 200-stronicowa skarga prawna została złożona przeciwko Viridis. Zostaliśmy poinformowani, że Viridis złożył 200-stronicowy pozew przeciwko Michigan Marijuana Regulatory Agency. Marijuana Doctors żałuje tego błędu redakcyjnego.

Sondaż Uniwersytetu w Houston mówi, że Teksańczycy chcą, aby prohibicja marihuany się skończyła

Co powstrzymuje reformę konopi indyjskich w Teksasie? Stan ten ma reputację stanu, który ma jedne z najbardziej represyjnych konsekwencji za używanie marihuany. Wiesz, mentalność "zamknij i wyrzuć klucz" w przypadku zarzutów dotyczących narkotyków. W tym marihuany.

Pandemia była kosztowna dla większości stanów. A rozważania na temat współczującej opieki nad pacjentami, przy zwiększonych dochodach z podatków, były nie do pomylenia. Z wyjątkiem Teksasu, jednego z jedynych stanów, który wydaje się radzić sobie doskonale. Stan spodziewa się odbić od deficytu budżetowego w wysokości 4 miliardów dolarów w 2021 roku do nadwyżki w 2022 roku.

Nowy sondaż przeprowadzony przez University of Houston i Texas Southern University nie jest zaskoczeniem. Może jednak zaniepokoić zwolenników prohibicji. Większość Teksańczyków popiera legalizację marihuany. A presja legislacyjna jest coraz większa, jak donoszą media zajmujące się marihuaną. Mieszkańcy Teksasu zaczynają się niecierpliwić.

Przeczytaj: "Teksańczycy popierają legalizację marihuany dla dorosłych według nowego sondażu".

Zamawianie marihuany przez Uber Eats? Tylko w Kanadzie

Uber Eats podpisał umowę z Tokyo Smoke, jedną z największych sieci sklepów z marihuaną w Ontario, w Kanadzie. Federalni prawodawcy zezwalają obecnie na licencjonowanie aplikacji do zamawiania marihuany. Nawet jeśli prywatne usługi dostawcze dla marihuany nie są jeszcze legalne. Tak więc, jeśli mieszkasz w Ontario, będziesz mógł przeglądać wybór produktów Tokyo Smoke na Uber Eats. A następnie zamówić je do odbioru (ale bez dostawy). Przynajmniej do czasu, aż rządy prowincji i federalny zdecydują o zezwoleniu na prywatną dostawę.

Obecnie tylko dyspensariusze medyczni mogą dostarczać produkty z marihuany. Było to jednak tymczasowe rozwiązanie, które miało pomóc chronić pacjentów podczas kryzysu zdrowotnego Covid-19. Teraz ustawodawcy w Kanadzie będą zastanawiać się, czy dostawa marihuany do domu może być bezpiecznie realizowana przez dostawcę zewnętrznego.

Kanada ma około 10% populacji jak Stany Zjednoczone. Ale w 2020 r. sprzedaż marihuany wyniosła 2,6 miliarda dolarów. A sprzedaż produktów marihuany do użytku dorosłego (rekreacyjnego) i medycznego...

Czytaj: "Uber Eats Cannabis In-App Ordering już dostępny".

Bezpieczne podróżowanie, gdy używasz medycznej marihuany

Niektórzy ludzie uważają, że przekraczanie granicy między jednym stanem zalegalizowanym przez konopie indyjskie a drugim to nic wielkiego. W końcu, jeśli w każdym stanie są posiadacze kart medycznych, to prawdopodobnie nie łamiesz prawa. Nawet jeśli jeździsz brudny.

Czy wiesz, że przekroczenie granicy stanu z marihuaną jest przestępstwem? To nie jest mit. Podobnie jest z posiadaniem marihuany na terenie federalnym (w tym w parkach stanowych). Przykłady najczęstszych sposobów, w jakie ludzie z legalną kartą medyczną znajdują się w gorącej wodzie kąpani.

Przeczytaj: "Podróżowanie z kartą medyczną: Jak pacjenci wpadają w kłopoty".

Nasiona konopii - farmanasion.pl
#