#
ul. Piaseczna 18, 25-415 Rzeszów 888-369-741 kontakt@bestbusiness.com.pl

Olej z konopi na raka i inne dolegliwości

Średnio w nasionach konopi znajduje się 30-35% oleju. Przy świeżym tłoczeniu jego kolor jest jasnozielony, ale po pewnym czasie – głównie pod wpływem działania słońca – staje się on bezbarwny. Olej taki krzepnie w temperaturze około 20 C, zaś czas jego schnięcia wynosi 4-8 dni.

olej z konopi w walce z rakiemW składzie znajdują się przede wszystkim kwasy tłuszczowe wielonienasycone omega-3, kwasy wielonienasycone omega-6 oraz kwasy jednonienasycone. Olej konopny może być wykorzystywany na wiele sposób w naszej kuchni, a ponadto oferuje mnóstwo właściwości wręcz zbawiennych dla naszego organizmu. Świetnie sprawdza się przede wszystkim jako dodatek do sałatek czy serów; fantastycznie komponuje się także ze świeżym chlebem czy niektórymi kaszami.

Olej konopny na wiele sposób naprawdę doskonale może wpływać na stan naszego organizmu. Działa hamująco na agregację krwinek, dzięki czemu znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia zawałów czy zatorów. Ma także pozytywny wpływ na ziarnowanie i regenerację skóry oraz błon w naszym ciele. Jeśli zmieszamy go z wodą wapienną to otrzymamy środek fantastycznie sprawdzający się w do leczenia ran i poparzeń lub do przygotowywania okładów na suche liszaje i wypryski. Sprawdza się także w pielęgnowaniu skóry z atopowym zapaleniem lub łuszczycą oraz owrzodzeniami. Przy regularnym stosowaniu znacznie zmniejsza on także ryzyko wystąpienia miażdżycy. Po zmieszaniu go z płynną witaminą A otrzymujemy także skuteczny środek do pielęgnacji skóry suchej lub cierpiącej z powodu odleżyn czy odmrożeń.

Olej konopny jest skutecznym lekiem w przypadku stwardnienia rozsianego oraz najróżniejszych chorób włosów i paznokci. Aby uzyskać odpowiednie efekty najlepiej jest przyjmować jedną – dwie łyżeczki oleju dziennie. Dopuszczalne jest także dodawanie go na zimno do niektórych potraw. Czy obok wszystkich tych niesamowitych właściwości olej konopny może także leczyć raka?

olej konopny w walce z rakiemWiększość lekarzy podchodzi do tego typu rewelacji raczej dość sceptycznie, bowiem nie istnieją właściwie żadne medyczne dowody potwierdzające coś takiego. Nieco innego zdania jest jednak Kanadyjczyk Rick Simpson który od wielu już lad hoduje we własnym domu konopie i samodzielnie wytwarza z nich olej. Wszystkie przygotowywane przez niego produkty rozdaje w pełni za darmo osobom potrzebującym. Niektórzy pacjenci chorzy na raka faktycznie skorzystali z tej niestandardowej metody, i praktycznie wszyscy są zgodni co do tego, że przynosi ona naprawdę rewelacyjne efekty. Ciężko jest w tym momencie powiedzieć, czy w najbliższych latach olej z konopi zacznie być powszechnie wykorzystywany do leczenia raka, ale współczesna medycyna zwraca już na tę kwestię coraz większą uwagę.

Nasiona konopii - farmanasion.pl
#