#
ul. Piaseczna 18, 25-415 Rzeszów 888-369-741 kontakt@bestbusiness.com.pl

Gwenyth Paltrow zabiera Goop na "Shroom" Retreat

Gwenyth Paltrow bierze Goop na "Shroom" Retreat

Posted by Lori Ann Reese on 08/08/2020 in Aktualności

Zaktualizowano 11 sierpnia 2020 roku. Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Dyrektor generalny Twojej firmy wysyła e-mail z zaproszeniem dla wszystkich menedżerów na rekolekcje. Nie jest to zwykły ośrodek integracyjny. Taki, w którym będziecie mieli dostęp do psychodelicznych kuracji grzybowych w herbacie. Dwa razy dziennie. Wywołaj kreatywne, nieszablonowe myślenie, które może pojawić się po spożyciu grzybów psychodelicznych.

Zasugerowaliśmy to naszemu zespołowi zarządzającemu w Marijuana Doctors. W końcu, istnieje strategiczna burza mózgów, a następnie ekstremalna kreatywna jazda w terenie dla zespołów biznesowych. To może być przewaga konkurencyjna: potężne ćwiczenie budujące zespół i relacje interpersonalne. Pomyślcie tylko o pomysłach marketingowych, które mogą wyniknąć z tego rodzaju rekolekcji! Dostaliśmy odpowiedź "odezwiemy się do ciebie w tej sprawie" od naszego zespołu wykonawczego.

Legalne zarodniki na zagranicznych wybrzeżach i turystyka grzybowa

Czy najbardziej innowacyjne pomysły na nowe produkty lub usługi oraz strategie marketingowe są zakopywane? Jednym z ekscytujących efektów, jakie mogą wywołać grzyby psychodeliczne jest mechanizm odblokowujący. Każda podróż może otworzyć nowe spojrzenie i możliwości. Przynajmniej w ten sposób przedstawiliśmy to naszemu CEO w Marijuana Doctors.

Kreatywny aspekt jest tylko jedną z zalet "magicznych grzybów". Kraje, które odnotowują znaczący wzrost turystyki zagranicznej to te, które zalegalizowały terapie psychodeliczne. Egzotyczne miejsca, takie jak Oaxaca Mexico, gdzie słynna uzdrowicielka i szamanka Maria Sabina zaczęła uprawiać grzyby psylocybinowe, aby leczyć i pomagać pacjentom. Ciekawostka: Albert Hofmann, szwajcarski naukowiec o światowej renomie, zsyntetyzował LSD. Odwiedził Marię Sabinę w Meksyku kilka razy. Najwyraźniej, otwierające umysł terapie grzybowe działały.

Redefiniując "podróż", inne kraje oferują teraz legalne grzyby psychodeliczne dla turystów. Kambodża oferuje grzybowe odosobnienia. Gili Trawangan, w Indonezji, oferuje luksusowe ośrodki wypoczynkowe połączone z bezpiecznymi wycieczkami grzybowymi. Holandia i Jamajka też je mają. Są to pięciogwiazdkowe ośrodki wypoczynkowe. Jeśli więc wyobrażasz sobie matę na ziemi w środku Amazonii lub jurtę z ognistymi mrówkami, zgadnij jeszcze raz! To jest luksusowe doświadczenie i jest trendy.

Epizod w Goop Lab stworzył w Ameryce główny nurt zainteresowania odosobnieniami z Psilocybiną

Jeśli ikona stylu życia i wellness Gwenyth Paltrow popiera psilocybinę, to czy więcej korporacji będzie wysyłać zespoły kreatywne i kierownictwo? Odcinek został wyemitowany w "The Goop Lab", nowej serii w portfolio mediów Paltrow. Nazywany "The Healing Trip" i emitowany na Netflix, serial jest dogłębną eksploracją korzyści płynących z psychodelii.

A jaki jest lepszy sposób na pokazanie psychologicznego potencjału i uzdrawiającego działania psylocybiny, niż wysłanie swojego zespołu, aby doświadczył jej z pierwszej ręki? Przewidujemy, że Goop może otrzymać więcej podań o pracę jako rezultat ich nowej polityki korporacyjnej dotyczącej odosobnień. Co o tym sądzisz?

Odpowiedzialnie, "The Healing Trip" zaleca omówienie leczenia psylocybiną z lekarzem pierwszego kontaktu. Przyjmowanie grzybów psychodelicznych nie jest zalecane dla wszystkich. Powinno być szczegółowo omówione z lekarzem lub psychiatrą leczącym przed podjęciem skoku. Istnieją czynniki ryzyka, które należy rozważyć w przypadku pacjentów z pewnymi schorzeniami psychicznymi. Efekty uboczne mogą być trudne do przewidzenia, w zależności od stanu zdrowia, nastroju lub traumy, i innych względów bezpieczeństwa.

Jedną z rzeczy, które zapewniają odosobnienia psilocybinowe jest nadzór lekarza. Podają one również psylocybinę w środowisku, w którym jest to bezpieczne dla osoby, aby się zrelaksować: kontrolowane pomieszczenie lub kilka różnych "miękkich" środowisk wokół ośrodka. Turyści uprawiający grzyby mogą cieszyć się doświadczeniem, jednocześnie minimalizując obrażenia lub "złą podróż" z powodu stresujących bodźców (dźwięki, światła, tłumy, itp.).Seria Goop "The Healing Trip" będzie kontynuowała badanie różnych rodzajów terapii psychodelicznych. Świetna praca na cały dzień! Sprawdź rekomendowane luksusowe ośrodki wypoczynkowe wymienione na stronie Goop wellness.

Nasiona konopii - farmanasion.pl
#