#
ul. Piaseczna 18, 25-415 Rzeszów 888-369-741 kontakt@bestbusiness.com.pl

Najlepsze odmiany do stosowania w nocy

Najlepsze odmiany do stosowania w nocy

Posted by Marijuana Doctors on 02/21/2018 in Odmiany

Zaktualizowano 4 stycznia 2019. Zawartość medyczna sprawdzona przez Dr. Joseph Rosado, MD, M.B.A, Chief Medical Officer

Nowicjusze w dziedzinie medycyny marihuany znajdą szeroki wachlarz rozwiązań medycznych dla swoich dolegliwości zdrowotnych. Termin "medyczna marihuana" nie ogranicza się tylko do jednego rodzaju leku. Na przykład produkty z marihuany leczniczej różnią się pod względem pory dnia, w której najlepiej je stosować, co oznacza, że niektóre z nich lepiej sprawdzają się w nocy niż inne.

Specjaliści zajmujący się marihuaną dzielą rośliny na grupy zwane szczepami. Podobnie jak inne rośliny, konopie mają wiele odmian, które różnią się od siebie wyglądem i smakiem. Różne odmiany zapewniają także różne formy łagodzenia objawów, więc niektóre odmiany będą lepiej pasować do danej choroby niż inne.

Możesz dostosować swój schemat przyjmowania medycznej marihuany tak, aby pomóc sobie w zasypianiu w nocy i lepszym funkcjonowaniu w ciągu dnia. Używanie niektórych odmian w nocy pozwala na korzystanie z ich zalet bez uczucia senności w pracy lub w szkole.

Jak wygląda idealna odmiana na noc?

Na świecie można znaleźć dosłownie tysiące odmian marihuany. Jak więc odróżnić odmianę nocną od pozostałych? Określenie, czy dana odmiana nadaje się do wieczornego dawkowania, zależy głównie od czynników obiektywnych, ale należy również pamiętać o swoich osobistych potrzebach.

Spośród trzech kategorii odmian marihuany, w nocy powinieneś preferować odmiany indica i hybrydy z przewagą indica, ponieważ ułatwiają one zasypianie i relaks. Hybrydy zawierające głównie właściwości indica mogą zapewnić ten sam efekt, ale w łagodniejszym stopniu. Z drugiej strony, czyste odmiany sativy dodają energii, więc nie należy ich zażywać przed snem.

Bardziej znane odmiany mają zazwyczaj udokumentowane korzyści medyczne, np. w aptece lub w Internecie. Trzymaj się odmian, które łagodzą objawy takie jak niepokój, nadpobudliwość i bezsenność. Chcesz czegoś, co cię uspokaja, a nie pobudza.

Co najważniejsze, kupując odmianę, pomyśl o swoich osobistych potrzebach. Na przykład, możesz potrzebować produktu, który nie będzie powodował senności w ciągu dnia, abyś mógł spokojnie iść do pracy lub szkoły. Możesz też skorzystać z mocniejszej odmiany, która pomoże Ci zasnąć.

Zasadniczo dobra odmiana na noc pomaga czuć się dobrze o każdej porze dnia. Nawet jeśli jedna z nich pozwala zasnąć, może powodować zmęczenie w ciągu dnia. Możesz też potrzebować czegoś, co łagodzi objawy w nocy, abyś mógł budzić się wypoczęty. Być może będziesz musiał wypróbować wiele odmian, zanim znajdziesz tę właściwą.

Popularne odmiany na noc

Niektóre odmiany pojawiają się w dyspenseriach częściej niż inne, ze względu na ich dostępność lub popularność. Niektóre z najbardziej znanych odmian do stosowania w nocy to

    Purple Kush: Jako czysta odmiana indica, Purple Kush może pomóc pacjentom, którzy potrzebują pełnego relaksu. Zmniejsza stres i wspomaga głęboki sen. Jeśli cierpisz na bóle lub masz problemy z nastrojem, Purple Kush może zmniejszyć te objawy, dzięki czemu odpoczynek będzie jeszcze łatwiejszy. Granddaddy Purple: Chociaż Granddaddy Purple również ma profil głównie indica, to ma również wpływ na umysł. Poczujesz, jak twoje ciało i umysł odprężają się w przypływie euforii. Pacjenci, którzy cierpią na skurcze mięśni lub zmniejszony apetyt, mogą również skorzystać z jej relaksujących i pobudzających apetyt efektów. Bubba Kush: Jeśli szukasz najsilniejszej odmiany indica, Bubba Kush jest odpowiednim kandydatem. Niepokój i napięcie mięśni znikają, a Ty od razu czujesz się spokojniejszy i bardziej senny. Bubba Kush pomaga pacjentom cierpiącym na depresję, stany lękowe, skurcze mięśni, ból i wiele innych dolegliwości. White Rhino: White Rhino jest bardziej ukierunkowana na stany lękowe niż na bezsenność, dlatego jest odpowiednia dla pacjentów szukających raczej odprężenia niż uspokojenia. Chociaż jest to przede wszystkim odmiana indica, posiada również domieszkę sativy, która poprawia nastrój. Jeśli masz problemy ze zdrowiem psychicznym, które sprawiają, że trudno ci się zrelaksować w nocy, White Rhino może być dla ciebie korzystna. Blue Cheese: Blue Cheese doskonale uspokaja umysł, oferując jednocześnie wtórny efekt uspokajający. Pacjenci cierpiący na przewlekły ból mogą korzystać z jego właściwości przeciwbólowych, czując się jednocześnie zrelaksowani i senni. Blue Cheese może ci się spodobać, jeśli inne odmiany indica są dla ciebie zbyt uspokajające. Blueberry: Blueberry zdobyła jedne z najlepszych nagród w branży konopi. Nic dziwnego - w końcu jej relaksujące, a jednocześnie euforyczne działanie może złagodzić problemy z nastrojem, które przeszkadzają w dobrym śnie. Jeśli potrzebujesz tylko niewielkiej pomocy w zaśnięciu, Blueberry spełni swoje zadanie, nie powodując szamotaniny o poranku.

Mimo, że sklepy często mają w ofercie te odmiany, nie zawsze znajdziesz je w swoim lokalnym oddziale. Niektóre z nich chętnie zamówią odmiany, których nie mają na półkach - musisz tylko zapytać. Możesz też zapytać, czy w ofercie nie ma odmian podobnych do tej, której szukasz.

Pytania do budtendera

Czujesz się trochę przytłoczony tymi wszystkimi informacjami? Na szczęście, nie musisz od razu znać wszystkich tajników medycznej marihuany. Pracownicy dyspensy są przeszkoleni, aby odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące sprzedawanych przez nich odmian, takie jak

    Czy ta odmiana pomoże mi zasnąć? Czy po zażyciu tej odmiany przed snem pacjenci odczuwają poranną senność? Jakie objawy może leczyć ta odmiana? Czy ta odmiana pomoże mi się zrelaksować?

Przed zakupami spisz listę życzeń, czego oczekujesz od swojej odmiany na noc. Następnie zanotuj pytania na podstawie tej listy. Przygotowanie się na pytania może pomóc w podjęciu dobrej decyzji o zakupie. I oczywiście, gdy wszystko inne zawiedzie, możesz po prostu zapytać: "Jaka jest dobra odmiana na noc?".

Uzyskaj naturalną ulgę dzięki lekom na bazie konopi indyjskich

Kluczem do uzyskania jak największych korzyści z leczenia medyczną marihuaną są odpowiednie badania. Pomocne mogą być także porady ekspertów medycznych. Możesz skorzystać z naszej bazy danych, aby:

    Znaleźć lekarza przyjaznego konopiom indyjskim, który może wystawić zalecenie Zlokalizować najbliższy punkt sprzedaży medycznej marihuany Dowiedzieć się o schorzeniach, które kwalifikują się do leczenia marihuaną

Licz na MarijuanaDoctors.com, aby uzyskać najlepsze zasoby i informacje na temat medycznej marihuany!

Nasiona konopii - farmanasion.pl
#